
Годинник наручний жіночий кварцовий рожевий Skmei 9179 Pink 1080-0177
731 ₴
562,87 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0177
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночого годинника наручних кварцових Skmei 9179 Pink 1080-0177

Зовнішній вигляд годинника, дизайн, найкращі фото
Пропонуємо до вашої уваги оригінальні жіночі кварцові наручний годинник відомого бренда Skmei модель 9179 Pink 1080-0177 з рожевим циферблатом, корпусом і ремінцем із силікону.
Ця модель годинників середнього розміру, має дуже яскравий та святковий вигляд.
Иідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчинкам.
Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на день народження, коханій дівчині, мамі, дитині, бабусі, на ювілей, День матері, День дочки, День бабусі 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та високого якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний японська кварцовий механізм фірми Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з еластичного силікону надійно та м'яко охоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору різних отворів.
Застежка: класична, дуже зручна!

Параметри
Кварцовий механізм на стрільцевому циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙСЯ
Розміри
Цей наручний годинник має корпус середнього розміру діаметром 36 мм.
Загальна довжина браслета становить 24 см, тож підійдуть цей годинник володаркам будь-якого розміру руки. За потреби можна зменшити довжину, вибираючи різні отвори на ремінці.

ЩЕ МОДЕЛІ ЖОРСТКИХ ГОДИВ СХОЖИХ ПЗ ЦВІТУ:
ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ ЖОРСТКИХ ГОСТІВ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЕ ЕТУ СИЛУКУ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропив'янський, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо-, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинників МІСТИТЬ В РОЗДІЛХ нижче:
ІНШІ Моделі ЧОРТИ ЖОРСТКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 г |
| Діаметр | 35 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 562,87 ₴







































