
Годинник наручний жіночий кварцовий Skmei 9068 Red 1080-0223
837 ₴
644,49 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0223
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночого годинника наручних кварцових Skmei 9068 Red 1080-0223

Зовнішній вигляд годинника, дизайн, найкращі фото
Пропонуємо до вашої уваги оригінальні жіночі кварцові наручний годинник відомого бренда Skmei модель 9068 Red 1080-0223 з червоним циферблатом, корпусом і ремінцем із силікону.
Ця модель годинників середнього розміру, червоний колір дуже яскравий, і тому годинник має дуже ефектний вигляд: їх ніхто не зможе не помітити!
Корпус зовні та ремінець із дуже приємного на дотик еластичного силікону, який приємно прилягає до зап'ястя руки й ніколи не тисне, навіть під час занять спортом.
Иідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк міцний металевий корпус виготовлений із неіржавкої сталі та покритий зовні шаром силікону та може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчинкам.
Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на День народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та високого якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний японська кварцовий механізм фірми Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з еластичного, але міцного спеціального силікон надійно та м'яко охоплює зап'ясток руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору різних отворів.
Застежка: класична, дуже зручна!

Параметри
Кварцовий механізм на стріляльному циферблаті округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати , цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙНО (тищаючи на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Цей наручний годинник має корпус середнього розміру діаметром 41 мм.
Загальна довжина браслета становить 24 см, тож підійдуть цей годинник володаркам будь-якого розміру руки. За потреби можна зменшити довжину, вибираючи різні отвори на ремінці.

ПОХОЖІЄ МОДЕЛИ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЕ ЕТУ СИЛУКУ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.
А також:



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропивницький, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинників МІСТИТЬ В РОЗДІЛХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Червоний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 г |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 644,49 ₴




























