
Годинники наручні жіночі кварцові сріблясто-золоті-білі Skmei 1282 Silver-Gold 1080-0672
1 076 ₴
828,52 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0672
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночих наручних годин кварцових Skmei 1282 Silver-Gold

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні жіночі кварцові наручні годинники відомого бренду Skmei модель 1282 Silver-Gold 1080-0672 з сріблясто-білим екраном і корпусом із золотою рамкою і срібним браслетом з нержавіючої сталі.
Дана модель годинника достатньо мініатюрна, вишукано ніжна і яскраво виглядає завдяки світлим блискучим тонам. Годинники мають невеликий, компактний розмір, і виглядають дуже лаконічно, але завдяки своєму неординарному дизайну і контрастом кольорів відразу ж привертають увагу.
Ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям, дівчаткам з невеликим розміром руки (враховуйте невеликі розміри браслета).
Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі 14 лютого - День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня, або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний японський кварцовий механізм фірми Miyota з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі з численними ланками надійно і ніжно обхоплює зап'ястя руки. Довжину браслета можна регулювати за допомогою вилучення зайвих ланок.
Застібка: розкладне, подвійна, на засувках.



Параметри
Кварцовий механізм на стрілочному циферблаті округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ (стаття на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Дані наручні годинники мають невеликий, компактний корпус діаметром 30 мм.
Загальна довжина браслета становить 18 см, так що підійдуть ці години власницям не занадто великої руки. При необхідності можна зменшити довжину.

СХОЖІ МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.
А також:



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛАХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 828,52 ₴




























