
Годинник наручний чоловічий механічний з автопідзаводом скелетони чорно-золоті Megalith 8210M Black-Gold 88-0100
2 914 ₴
2 243,78 ₴
- В наявності
- Код: Megalith 1088-0100
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годин наручних електронних Megalith 8210M Black-Gold 1088-0100

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні електронно-кварцеві цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда Megalith модель 8210M Black-Gold 1088-0100 з корпусом і браслетом із неіржавкої сталі золотистого кольору та чорним циферблатом.
Ця модель годинника яскраво та стильно має вигляд завдяки гармонійному поєднанню чорного кольору екрана і золотистого корпусу з браслетом з неіржавкої сталі.
Стиль, призначення
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять чоловікам, а також підліткам.
Цю модель годинника можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часы от производителя MEGALITH — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у нас в Україні та в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Технічні характеристики
Цей наручний годинник має міцний корпус із годинникової неіржавкої сталі і якісний, надійний і довговічний механізм ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, як-от Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.
Стекло мінеральне (стійке до подряпин).
Застежка подвійна розкладна, з натискним фіксатором із боків, дуже зручна.
Годинник від виробника Forsining — це найкраще співвідношення преміального дизайну та бездоганної якості за невисокою ціною.

Параметри
Стрелочний механізм і яскраві римські цифри на циферблаті округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова — 5 atm (50 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в нашій статті по посилання ЗДІЙСЯ
Розміри
Цей наручний годинник має протиударний корпус діаметром 45 мм.
Загальна довжина ремінця становить 20 см (в застебнутому стані), що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

ПОХОЖІ за кольором або формою МОДЕЛИ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ СИЛУКУ
========================================================================================
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.
А також:



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:


Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинниківкінців У КАТАЛОГАХ і нижче:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megalith замість Megali(g)ht |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Товщина | 11 мм |
- Ціна: 2 243,78 ₴




















