
Годинники наручні жіночі кварцові червоні вишневі золоті Bolun 5467L Сhameleon Red-Gold 1128-0029
523 ₴
402,71 ₴
- В наявності
- Код: Bolun 1128-0029
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночих наручних годин кварцових Bolun 5467L Сhameleon Red-Gold 1128-0029

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні жіночий кварцевий наручний годинник відомого бренду Bolun модель 5467L Сhameleon Red-Gold 1128-0029 з золотистим корпусом з нержавіючої сталі і червоним (вишневим, бордовим) екраном і ремінцем.
Дана модель годинника стильно і витончено виглядає, так як має невеликі розміри, насичений блискучий червоний (бордовий) з вишневим відтінком екран, ремінець з блискітками і золотистий корпус з нержавіючої сталі. Стрілкова індикація чітко видно під будь-яким кутом за рахунок контрасту кольору стрілок і циферблату.
Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний корпус з нержавіючої сталі.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчаткам.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника BOLUN - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний кварцовий механізм з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з міцної PU-шкіри м'яко і надійно обхоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору потрібних отворів.
Застібка класична, дуже зручна.

Параметри
Кварцовий механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з повною індикацією арабськими цифрами забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ (стаття на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус діаметром 28 мм
Загальна довжина ремінця становить 22 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.

СХОЖІ МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
2-3 рази в день Відправки відбуваються, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.
А також:



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛАХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bolun |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Бордовий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 402,71 ₴

























