
Годинники наручні чоловічі жіночі електронні кварцові цифрові зелені Megalith 8051M Green-Silver-Bla 1088-0053
2 149 ₴
- Немає в наявності
- Код: Megalith 1088-0053
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинників наручних електронних Skmei 1370 Black-Green-Black

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні електронно-кварцові наручні годинники всесвітньо відомого бренду MEGALITH, модель 8051M Green-Silver-Black 1088-0053 з чорним циферблатом, сріблястим корпусом і зеленою ремінцем.
Дана модель годинника яскраво і стильно виглядає завдяки гармонійному поєднанню сріблястого корпусу з чорним кольором екрану і зеленим ремінцем. Цифрова та стрілкова індикація чітко видно чорним на екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають надійний протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника MEGALITH - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, у нас в Україні і в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з міцної зносостійкої тканини м'яко і надійно обхоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою використання різних отворів на ньому.
Застібка класична, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм допомогою цифр на широкому екрані округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвітка екрану
Кварцевий механізм з стрілочної індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ (стаття на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Дані наручні годинники мають протиударний корпус діаметром 45 мм
Загальна довжина ремінця становить 22,5 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.

СХОЖІ МОДЕЛІ:
дивіться НИЖЧЕ або ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ

Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ПОДІБНІ годинник:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megalight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 22.5 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 2 149 ₴

















