
Годинники наручні чоловічі жіночі електронні цифрові помаранчеві Casio G-Shock GW-A1100 Black-Orange 1006-0489
795 ₴
- Немає в наявності
- Код: Casio 1006-0489
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинників наручних електронних Casio G-Shock GW-A1100 Black-Orange

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренду модель CASIO G-Shock GW-A1100 Black-Orange 1006-0489 з чорним циферблатом, корпусом і чорним еластичним силіконовим ремінцем.
Дана модель годинника яскраво і стильно виглядає завдяки гармонійному поєднанню оригінальної темно-коричневою накладки з нержавіючої сталі з чорним кольором корпусу і ремінця. Цифрова та стрілкова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника CASIO - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, в Європі та в Україні цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з протиударного пластика зовні і нержавіючої сталі всередині, а також якісний, надійний та довговічний електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко і надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка класична, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Кварцевий механізм з стрілочної індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
- секунди
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвітка екрану
Водонепроникність побутова 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в нашій статті за посиланням ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають великий протиударний корпус діаметром 55 мм
Загальна довжина ремінця складає 25 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.

ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
========================================================================================
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
2-3 рази в день Відправки відбуваються, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.





Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:

Швидка доставка по Україні
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛАХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Помаранчевий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 795 ₴

















