
Годинники наручні чоловічі жіночі електронні цифрові Skmei 1266 Black-Red 1080-0131
886 ₴
- Немає в наявності
- Код: Skmei 1080-0131
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинників наручних електронних Skmei 1266 Black-Red

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні цифрові наручний годинник відомого бренду Skmei модель 1266 Black-Red 1080-0131 з сірим циферблатом, чорним корпусом і чорним еластичним силіконовим ремінцем.
Дана модель годинника яскраво і стильно виглядає завдяки гармонійному поєднанню вставок червоного кольору корпусу з чорним кольором корпусу і ремінця. Індикація чітко видно на світло-сірому екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам і навіть дітям завдяки не надто великому корпусу.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, в Європі цей бренд заслужено став одним з лідерів продажів.

Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з протиударного пластика зовні і нержавіючої сталі всередині, а також якісний, надійний та довговічний електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко і надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка класична, дуже зручна.
Параметри
Великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвітка екрану
Водонепроникність побутова (50 м)
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ (стаття на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Дані наручні годинники мають невеликий потужний корпус з екраном діаметром 42 мм
Загальна довжина ремінця становить 24 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.



Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
СХОЖІ годинники:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)
Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 886 ₴

















