
Годинники наручні чоловічі жіночі електронні цифрові Skmei 1502 Black-Gold 1080-0640
1 012 ₴
- Немає в наявності
- Код: Skmei 1080-0640
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинників наручних електронних Skmei 1502 Black-Gold

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні цифрові наручний годинник відомого бренду Skmei модель 1502 Black-Gold 1080-0640 з чорним циферблатом, золотим корпусом і чорним еластичним силіконовим ремінцем.
Дана модель годинника яскраво і елегантно виглядає завдяки гармонійному поєднанню золотого кольору корпусу з чорним кольором екрану і ремінця, а також помітного широкому екрану з тонким корпусом. У підсумку, електронні годинники перетворюються в шикарний по виду аксесуар і виглядають дуже респектабельно і навіть дорого.
Такі годинники не тільки не залишать Вас байдужими, але і вразять всіх без винятку у Вашому оточенні.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, і навіть підліткам.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: преміум, елітний. класика, модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, в Європі цей бренд заслужено став одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з годинної нержавійки і якісний, надійний та довговічний електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло мінеральне (стійке, стійке до подряпин).
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко і надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка класична, дуже зручна.

Параметри
Великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвітка екрану
Водонепроникність побутова (30 м)
Інструкція по налаштуванню годин
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті (інструкція) ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають тонкий корпус з досить широким екраном діаметром 44 мм
Загальна довжина ремінця складає 25 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.

СХОЖІ за формою або кольором МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)
Ще великий вибір годині дивіться НИЖЧЕ або ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Якісне обслуговування. Швидка доставка.
Придбати наручні годинники онлайн у нас дуже просто:
________________________________________________________________
Ми швидко передзвонюємо Вам для уточнення замовлення
________________________________________________________________

протягом найближчих 1-3 ГОДИН (не днів)!
Ви відразу ж отримаєте повідомлення з номером транспортної накладної для відстеження замовлення!
________________________________________________________________

і після цього оплачуєте її, і, щасливі, ЗАБИРАЄТЕ!
_________________________________________________________________

Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ ВЕЛИКИЙ ВИБІР ГОДИН:
Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 1 012 ₴













