
Годинники наручні чоловічі жіночі скелетоны механічні Forsining 1148 All Gold 1059-0044
2 149 ₴
1 654,73 ₴
- В наявності
- Код: Forsining 1059-0044
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості наручних годин Forsining 1148 All Gold 1059-0044

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо Вашій увазі неординарні, аристократичні наручний годинник відомого бренду Forsining 1148 All Gold 1059-0044 із золотим корпусом, циферблатом і плетеним ремінцем із спеціальної часовий нержавіючої сталі.
Дана модель годинника яскраво і солідно виглядає завдяки неординарному поєднанню прямокутної форми корпусу з прозорістю механізмів, а золото і шикарне оформлення додає дорожнечу і престижу.
Такі годинники не тільки не залишать Вас байдужими, але і вразять всіх без винятку у Вашому оточенні.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, і навіть підліткам.
Ці години можна віднести до різних стилів: преміум, класика, модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Дані наручні годинники мають міцний корпус з годинної нержавійки і якісний, надійний і довговічний механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.
Зручні стрілки з фосфоресцирующим покриттям для підсвічування забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Скло мінеральне (стійке до подряпин).
Застібка спеціальна магнітна, дуже зручна.
Часи від виробника Forsining - це найкраще співвідношення преміального дизайну і бездоганної якості за невисокою ціною.


Якісне обслуговування та Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвозимо ваше замовлення в службу доставки протягом 1-3 ГОДИН (не днів)!
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ будь-яким перевізником по всій Україні частіше всього 1-2 дня.
Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
СХОЖІ годинники:
ІНШІ Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 12 мм |
- Ціна: 1 654,73 ₴












