
Годинники наручні жіночі кварцові для дівчат золоті рожеві Skmei 9177 Gold Pink 1080-0311
1 231 ₴
947,87 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0311
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості годин жіночих наручних кварцових Skmei 9177 Gold Pink 1080-0311

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо Вашій увазі дуже гарні і яскраві наручний годинник відомого своєю якістю бренду Skmei 9177 Gold Pink 1080-0311 із золотим корпусом, рожевим перламутровим циферблатом і золотим сталевим плетеним ремінцем.
Дана модель годинника дуже виділяється своєю вишуканістю і жіночністю, і оригінальним оформленням. При цьому вона виглядає дуже витончено і стильно, тільки підкреслюючи красу своєї власниці.
Ці години можна віднести до різних стилів: дизайнерські, класика, модерн, офіційний, діловий, повсякденний, спорт, подорожі, молодіжний, fashion, casual.
Підходить жінкам, дівчатам, підліткам і навіть дітям дівчаткам.

Технічні характеристики
Дані наручні годинники мають міцний корпус із спеціальної часовий нержавіючої сталі і якісний, надійний та довговічний кварцовий механізм.
Крім зручної стрілочної індикації:
- годинник
- хвилини
- секунди
є функція дати.
Скло мінеральне (стійке до подряпин).
Застібка розкладна.


Якісне обслуговування та Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвозимо ваше замовлення в службу доставки протягом найближчих кількох ГОДИН (не днів)!
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ будь-яким перевізником по всій Україні частіше всього 1-2 дня.
Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
СХОЖІ годинники:
ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОЧИХ годинників ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 34 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 947,87 ₴










