
Годинник наручний жіночий кварцовий для дівчат золотисто-сріблястий Skmei 1458 Gold-White 1080-0593
1 089 ₴
838,53 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0593
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості годинника наручних жіночих кварцових Skmei 1458 Gold-White 1080-0593

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо до Вашої уваги дуже гарні і яскраві наручний годинник відомого своєю якістю бренда Skmei 1458 Gold-White 1080-0593 із золотим корпусом, білим циферблатом і золотим сталевим ремінцем.
Ця модель годинника дуже виділяється своєю вишуканою жіночністю і чистотою. Водночас вона має дуже витончено та ніжно, тільки підкреслюючи красу своєї власниці.
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: дизайнерські, класика, модерн, офіційний, діловий, повсякденний, спорт, подорожі, молодіжний, fashion, casual.
Підходить жінкам, дівчатам, підліткам і навіть дітям дівчаткам.

Технічні характеристики
Цей наручний годинник має міцний корпус зі спеціальної годинникової неіржавкої сталі і якісний, надійний і довговічний кварцовий механізм.
Зручна, чудово виділяється стрільцева індикація.
Стекло мінеральне (стійке до подряпин).
Застежка розкладна.


Якісне обслуговування й Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвеземо ваше замовлення до служби доставки впродовж найближчих кількох ГОДИВ (не днів)!
Товар перед відправленням перевіряється на цілісність і працездатність.
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ будь-яким перевезенням по всій Україні найчастіше 1-2 дні.
Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПІХОЖИЙ годинник:
ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ПОЗИВАТИ
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 838,53 ₴






