
Годинник наручний жіночий кварцовий для дівчат чорний золотий Curren 9065 Black-Cuprum 1008-0209
1 162 ₴
894,74 ₴
- В наявності
- Код: Curren 1008-0209
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості годинника наручних жіночих кварцових Curren 9065 Black-Cuprum 1008-0209

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо до Вашої уваги яскраві та неординарні наручний годинник відомого своєю якістю бренда Curren 9065 Black-Cuprum 1008-0209 із золотим корпусом, чорним циферблатом і чорним сталевим плетеним ремінцем.
Ця модель годинника дуже виділяється своєю вишуканою стриманістю і оригінальним оформленням. Водночас вона має дуже витончено та ніжно, тільки підкреслюючи красу своєї власниці.
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: дизайнерські, класика, модерн, офіційний, діловий, повсякденний, спорт, подорожі, молодіжний, fashion, casual.
Підходить жінкам, дівчатам, підліткам і навіть дітям дівчаткам.

Якість, технічні характеристики
Цей наручний годинник має міцний корпус зі спеціальної годинникової неіржавкої сталі і якісний, надійний і довговічний кварцовий механізм.
Крім зручної стріляльної індикації:
- годинник
- хвилини
- секунди
є функція дати.
Стекло мінеральне (стійке до подряпин).
Застежка розкладна.


Якісне обслуговування й Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвеземо ваше замовлення до служби доставки впродовж найближчих кількох ГОДИВ (не днів)!
Товар перед відправленням перевіряється на цілісність і працездатність.
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ будь-яким перевезенням по всій Україні найчастіше 1-2 дні.
Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПІХОЖИЙ годинник:
ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ПОЗИВАТИ
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 894,74 ₴










