
Годинники наручні жіночі і для дівчат кварцові червоні золоті Naviforce NF5009 Red-Cuprum 1096-0122
1 474 ₴
1 134,98 ₴
- В наявності
- Код: Naviforce 1096-0122
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості годин кварцових наручних Naviforce NF5009 Red-Cuprum 1096-0122

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо Вашій увазі яскраві і неординарні наручний годинник відомого бренду Naviforce NF5009 Red-Cuprum 1096-0122 із золотим корпусом, червоним циферблатом і червоним шкіряним ремінцем.
Дана модель годинника дуже виділяється своєю яскравою забарвленням і оригінальним оформленням. При цьому вона виглядає досить витончено і ніжно, тільки підкреслюючи красу своєї власниці.
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, модерн, офіційний, діловий, повсякденний, спорт, подорожі, молодіжний, fashion, casual.
Підходить жінкам, дівчатам, підліткам і навіть дітям дівчаткам.

Технічні характеристики
Дані наручні годинники мають міцний корпус з годинної нержавійки і якісний, надійний та довговічний кварцовий механізм.
Крім зручної стрілочної індикації:
- годинник
- хвилини
- секунди
є функція дати.
Скло мінеральне (стійке до подряпин).
Застібка розкладна.


Якісне обслуговування та Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвозимо ваше замовлення в службу доставки протягом найближчих кількох ГОДИН (не днів)!
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ будь-яким перевізником по всій Україні частіше всього 1-2 дня.
Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
СХОЖІ годинники:
ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОЧИХ годинників ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Червоний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 1 134,98 ₴








