
Годинники наручні чоловічі жіночі кварцові Skmei 1393 Silver White 1080-0317
1 462 ₴
1 125,74 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0317
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості годин кварцових наручних Skmei 1393 Silver White

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо Вашій увазі відмінні наручний годинник відомого бренду Skmei 1393 Silver White 1080-0317 з сріблясто-чорним корпусом, сріблястим циферблатом і ремінцем зі спеціальної часовий нержавіючої сталі.
Дана модель годинника яскраво і солідно виглядає завдяки контрастному сріблясто-чорному корпусу і її можна віднести до різних стилів: класика, модерн, офіційний, діловий, повсякденний, спорт, подорожі, армійський, молодіжний.
Підходить як чоловікам, так і жінкам, підліткам і навіть дітям.

Технічні характеристики
Дані наручні годинники мають міцний корпус з годинної нержавійки і якісний, надійний та довговічний кварцовий механізм.
Крім зручної стрілочної індикації:
- годинник
- хвилини
- секунди
є функція дати, хронографія.
Скло мінеральне (стійке до подряпин).
Застібка розкладна.


Якісне обслуговування та Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвозимо ваше замовлення в службу доставки протягом найближчих кількох ГОДИН (не днів)!
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ будь-яким перевізником по всій Україні частіше всього 1-2 дня.
Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
СХОЖІ годинники:
ІНШІ моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Хронограф | Так |
- Ціна: 1 125,74 ₴






