
Годинники наручні чоловічі жіночі кварцові Skmei 1309 All Black-Red 1080-0115
1 560 ₴
1 201,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Skmei 1080-0115
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості наручних годин (чоловічих і жіночих) кварцових Skmei 1309 All Black-Red 1080-0115

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо Вашій увазі відмінні наручний годинник відомого бренду Skmei 1309 All Black-Red 1080-0115 з чорно-червоним циферблатом і чорним корпусом із спеціальної часовий нержавіючої сталі і шкіряним ремінцем.
Дана модель годинника строго і солідно виглядає і її можна віднести до різних стилів: класика, модерн, офіційний, діловий, повсякденний, спорт, подорожі, армійський, молодіжний.
Підходить як чоловікам, так і жінкам, підліткам і навіть дітям.
Технічні характеристики
Дані наручні годинники мають міцний корпус з годинної нержавійки і якісний, надійний та довговічний кварцовий механизим.
Крім зручної стрілочної індикації:
- годинник
- хвилини
- секунди
є функція дати, хронографія.


Якісне обслуговування та Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвозимо ваше замовлення в службу доставки протягом найближчих кількох ГОДИН (не днів)!
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Здійснюємо швидку доставку будь-яким перевізником по всій Україні частіше всього 1-2 дня.
Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар з рук в руки.
СХОЖІ годинники:
ІНШІ моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Хронограф | Так |
- Ціна: 1 201,20 ₴



