-23%

Годинники наручні жіночі кварцові чорно-золоті коричневі Skmei 9187 Brown 1080-0451
1 412 ₴
1 087,24 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Skmei 1080-0451
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості електронних годинників наручних жіночих кварцових Skmei 9187 Brown 1080-0451

Зовнішній вигляд, дизайн
Представляємо Вашій увазі чудові брендові жіночі кварцові наручні годинники Skmei 9187 Brown 1080-0451 з сріблястим корпусом із спеціальної часовий сталі і шкіряним ремінцем.
Підходять дані наручний годинник жінкам і дівчаткам-підліткам.
Такий зовнішній вигляд відповідає стилів: класика, сучасний, модерн, спортивний, подорожі, робочий, повсякденний.
Технічні особливості
Дана модель має високоточний кварцовий механізм. Корпус і ремінець-браслет виготовлені з годинної нержавіючої сталі. Довжина ремінця регулюється.

Гарантія
Даємо гарантію на ці години 12 місяців.

Якісне обслуговування та Доставка
СХОЖІ годинники:
ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОЧИХ годинників ПОДИВИТИСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087,24 ₴



