
Годинники наручні жіночі кварцові прямокутні сріблясті чорні Skmei 9187 Silver 1080-0449
1 412 ₴
1 087,24 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Skmei 1080-0449
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості електронних годинників наручних жіночих кварцових Skmei 9187 Silver 1080-0449

Представляємо Вашій увазі чудові брендові жіночі кварцові наручні годинники Skmei 9187 Silver 1080-0449 з сріблястим корпусом із спеціальної часовий сталі і ультратонким ремінцем з нержавійки.
Подходят данные наручные часы женщинам и девочкам-подросткам.
Такой внешний вид соответствует стилям: классика, современный, модерн, спортивный, путешествия, рабочий, повседневный.
Технические особенности
Данная модель имеет высокоточный кварцевый механизм. Корпус и ремешок-браслет изготовлены из часовой нержавеющей стали. Длина ремешка регулируется.


После оформления Вашего заказа мы быстро связываемся с Вами для уточнения заказа и отвозим ваш заказ в службу доставки в течение ближайших нескольких ЧАСОВ (не дней)!
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Здійснюємо швидку доставку будь-яким перевізником по всій Україні частіше всього 1-2 дня.
Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар з рук в руки.
СХОЖІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОЧИХ годинників ПОДИВИТИСЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 1 087,24 ₴





