Топ продаж

Годинники наручні чоловічі жіночі механічні скелетоны Curren 8299 Black-Gold-Brown 1008-0191
3 086 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Curren 1008-0191
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Пропонуємо Вашій увазі наручний годинник-скелетон Curren 8299 Black-Gold-Brown з чорним корпусом, і коричневим шкіряним ремінцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 086 ₴










