
Годинники чоловічі жіночі наручні електронні AMST 3017 Silver-White-Green Wristband 1094-0059
1 873 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AMST 1094-0059
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості розумних електронних Смарт-годин наручних AMST 3017 Silver-White-Green Wristband 1094-0059

Представляємо Вашій увазі чудові брендові наручні електронні годинники AMST 3017 Silver-White-Green Wristband з сріблястим корпусом із спеціальної часовий сталі і зеленим ремінцем.
Підходять дані наручний годинник як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам (хлопчикам і дівчаткам).
Такий зовнішній вигляд відповідає стилях: сучасний, військовий, спортивний, подорожі, робочий, повсякденний.
Технічні особливості
Дана модель володіє багатьма корисними функціями:
- Крокомір
- Підрахунок витрачених калорій
- Аналітика
- Будильник
- Синхронізація з телефоном за допомогою блютуза 4.0
- віддалене управління фотокамерою
- повідомлення
- оповіщення і прийом вхідних дзвінків на телефон, пропущені дзвінки
- секундомір
- таймер
- підсвічування
- заряд батареї
- час, дата, календар
Гарантія
Даємо гарантію на ці смарт-годинник 12 місяців.
Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвозимо ваше замовлення в службу доставки протягом найближчих кількох ГОДИН (не днів)!
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Здійснюємо швидку доставку будь-яким перевізником по всій Україні частіше всього 1-2 дня.
Подібні годинники (розумні смарт-години):
ВЕСЬ ВИБІР ГОДИН - ПОДИВИТИСЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMST |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір, Крокомір, Лічильник калорій |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 1 873 ₴





