
Годинники наручні Gemius Army Green зелені 1123-0003
452 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GemiusArmyGreen 1123-0003
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Особливості наручних годинників Gemius Army Green 1123-0003
Дані наручні годинники мають повністю всі зелені складові: корпус, циферблат, ремінець.
Чудово підійдуть для носіння як армійські годинник захисного кольору,в повсякденній роботі, людям з зеленим кольором очей, а також просто любителям зеленого кольору!
За віком обмежень ніяких немає: наручний годинник Gemius Army Green 1123-0003 чудово підійдуть як чоловікам, так і жінкам, а також дітям (хлопчикам і дівчаткам).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swiss Army |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Зелений |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴










