
Годинник наручний армійський чоловічий цифровий Skmei 1380 Black Red 1080-0296
1 097 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0296
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис годин наручних електронних Skmei 1380 Black Red 1080-0296
Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда Skmei модель 1380 Black Red 1080-0296 зі світло-сірим циферблатом, чорно-червоним корпусом і чорним еластичним силіконовим ремінцем.
Ця модель годинника яскраво та стильно має гармонійний вигляд завдяки поєднанню червоних вставок і написів на чорному тлі. Цифрова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екраном, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.
Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з протиударного пластику зовні та неіржавкої сталі всередині, а також якісний, надійний і довговічний електронний Японський механізм Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко та надійно охоплює зап'ястя руки.
Застежка класична, дуже зручна.
Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
годинник
хвилини
секунди
день тижня
дата
місяць
Також є додаткові функції:
будильник
секундомір
таймер (зворотний відлік)
другий часовий пояс
підсвічування екрана
Водонепроникність побутова (50 м)
Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати у статті ЗДЕсь
Розміри
Цей наручний годинник має великий протиударний корпус діаметром 55 мм.
Загальна довжина ремінця становить 25 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.
Гарантія
Годинник цієї фірми славиться своєю якістю за невисоку ціну, тому ми даем на них гарантію 12 місяців.
відгуки покупців про наш інтернет-магазині Ви можете подивитися тут (для перегляду інформації натисніть на зображення)
Щоб отримати замовлення:
1. Ви оформляєте Ваше замовлення через кошик (кнопка Купити)
Ми швидко перекличаємо Вам для уточнення замовлення
2. Відвозити Ваше замовлення до будь-якої служби доставки
на день замовлення
Ви отримуєте повідомлення з номером транспортної накладної
3. Після прибуття Ви оглядаєте посилку
І після цього оплачуєте її, і, щасливі, ЗАБІРАЄТЕ!
Вирушаємо: 1) На день замовлення 2) Любовим перевезенням 3) По всій Україні.
Товар перед відправленням перевіряється на цілісність і працездатність.
Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
Ще ПОПУЛЯРНИЙ годинник (для перегляду інформації та ціни натисніть на картинку):
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати, Другий часовий пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴

