
Годинник армійський наручний електронний Skmei 1219 Black-White 1080-0644
1 151 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0644
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис годин наручних армійських електронних Skmei 1219 Black-White 1080-0644
Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда Skmei модель 1219 Black-White 1080-0644 з чорним циферблатом, накладкою з неіржавкої сталі, чорним корпусом і еластичним силіконовим ремінцем.
Ця модель годинника яскраво та стильно має вигляд завдяки гармонійному поєднанню чорного та сріблястого кольорів. Цифрова індикація чітко видно на чорному екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам і навіть дітям.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.
Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з протиударного пластику зовні та неіржавкої сталі всередині, а також якісний, надійний і довговічний електронний Тайваньський механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу, батарейка японська.
Стекло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко та надійно охоплює зап'ястя руки.
Застежка класична, дуже зручна.
Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
годинник
хвилини
секунди
дата
місяць
день тижня
Також є додаткові функції:
будильник
секундомір
подвійний час
таймер
підсвічування екрана
Водонепроникність побутова 5 атм (50 м)
Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати у статті ЗДЕсь
Розміри
Цей наручний годинник має міцний корпус діаметром 45 мм.
Загальна довжина ремінця становить 25 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.
Гарантія
Годинник цієї фірми славиться своєю якістю за невисоку ціну, тому ми даем на них гарантію 12 місяців.
відгуки
Відгуки покупців про наш інтернет-магазині Ви можете подивитися тут
1. Ви оформляєте Ваше замовлення через кошик (кнопка Купити)
Ми швидко перекличаємо Вам для уточнення замовлення
2. Відвозити Ваше замовлення до будь-якої служби доставки
на день замовлення
Ви отримуєте повідомлення з номером транспортної накладної!
3. Після прибуття Ви оглядаєте посилку
і після цього оплачуєте її, і, щасливі, ЗАБІРАЄТЕ!
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні
Товар перед відправленням перевіряється на цілісність і працездатність.
Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПОПУЛЯРНИЙ годинник:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Другий часовий пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151 ₴

