
Годинники наручні чоловічі жіночі електронно-кварцові цифрові Skmei 1229 Black-Blue 1080-0145
1 108 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0145
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис годинників наручних електронних Skmei 1229 Black-Blue
Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні електронно - кварцові цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренду SKMEI модель 1229 Black-Blue 1080-0145 із синьо-чорним корпусом, чорним циферблатом, і силіконовим ремінцем.
Дана модель годинника стильно виглядає завдяки гармонійному поєднанню чорного кольору годин з яскраво синіми вставками і написами, а також солідно з-за великого протиударного корпусу. Цифрова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.
Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, у нас в Україні і в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з товстого протиударного пластику та нержавіючої сталі всередині, а також якісний, надійний та довговічний електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з міцного зносостійкого силікону надійно обхоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору різних отворів на ремінці.
Застібка класична, подвійна, дуже зручна.
Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
годинник
хвилини
секунди
день тижня
дата
місяць
Також є додаткові функції:
будильник
секундомір
підсвітка екрану
Водонепроникність побутова 5 атм (50 м) ( дізнатися більше)
Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ (стаття на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Дані наручні годинники мають великий протиударний корпус діаметром 55 мм
Загальна довжина ремінця складає 25 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.
Гарантія
Годинник даної фірми славляться своєю якістю за невисоку ціну, тому ми даємо на них гарантію 12 місяців.
СХОЖІ МОДЕЛІ:
дивіться НИЖЧЕ або ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Озывы
Відгуки покупців про нашому інтернет магазині Ви можете подивитися тут
1. Ви оформляєте Ваше замовлення через корзину (кнопка Купити)
Ми швидко пере-званиваем Вам для уточнення замовлення
2. Відвозимо Ваше замовлення в будь-яку службу доставки
протягом найближчих 1-3 ГОДИН (не днів)!
Ви відразу ж отримаєте повідомлення з номером транспортної накладної!
3. Після прибуття Ви оглядаєте посилку
і після цього оплачуєте її, і, щасливі, ЗАБИРАЄТЕ!
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні
Товар перед відправкою перевіряється на цілісність та працездатність.
Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ПОДІБНІ годинник:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)
Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Протиударні | Так |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108 ₴

