
Душовий комплект стіна з душовою стійкою, 5-режимної лійкою і шлангом STORM ST-03-TG10M5
1 366 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: dush k-t storm st-03
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Комплектація
В душовий комплект STORM ST-03-TG10M5 володіє прекрасною якістю і добротністю, шикарним дизайном в сучасному стилі, відмінною комплектацією:
- душова 5-режимна лійка діаметром 100 мм
- душова стійка довжиною 73 см
- душовий шланг зі стандартною довжиною 150 см
- хромована мильниця
Режими душової лійки
Душова лійка має 5 положень:
- дощ
- економічний дощ
- масаж
- туман
- функція стоп для зупинки струменя.
Гарантія: 3 роки
ЩЕ ДУШОВІ КОМПЛЕКТИ ПОДИВИТИСЯ
ПОПУЛЯРНІ ДУШОВІ СИСТЕМИ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Кількість режимів струменя | 5 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Мильниця | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Функція економії води | Так |
| Система очищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366 ₴















