
Подарункова упаковка для наручних годинників ЧЕРВОНА
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: upak chas red
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова упаковка для наручних годин. На даний момент є червоно-білі упаковки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tommy Hilfiger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴









