
Змішувач для ванної литий Haiba Alex 009 EURO (HB0889)
3 128 ₴
2 607 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB Alex van lit
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Змішувач для ванної литий Haiba Alex 009 EURO (HB0889):
! НА ЦЮ МОДЕЛЬ В ДАНИЙ МОМЕНТ ДІЄ ДОДАТКОВА ЗНИЖКА У РОЗМІРІ 208 ГРН І ЦІНА ЦЬОГО ТОВАРУ ЗАРАЗ СКЛАДАЄ 2399 ГРН. (ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА). ЗНИЖКУ ДОДАСТЬ МЕНЕДЖЕР ПРИ ОБРОБЦІ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ (ЗАТЕЛЕФОНУЄ ВАМ ПЕРЕД ВІДПРАВЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ). КОРИСТУЙТЕСЯ МОЖЛИВІСТЮ!
- Сучасна та яскрава модель
- Із якісним корпусом із латуні
- Має велику довжину литого виливу, плюс доповнену нахилом аератора, що дає можливість легко використовувати цей змішувач для наповнення будь-яких ємностей.
- Перемикач на душ керамічний, euro.
! НА ЦЮ МОДЕЛЬ В ДАНИЙ МОМЕНТ ДІЄ ДОДАТКОВА ЗНИЖКА У РОЗМІРІ 403 ГРН І ЦІНА ЦЬОГО ТОВАРУ ЗАРАЗ СКЛАДАЄ 2199 ГРН. ЗНИЖКУ ДОДАСТЬ МЕНЕДЖЕР ПРИ ОБРОБЦІ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ. КОРИСТУЙТЕСЯ МОЖЛИВІСТЮ!
Гарантія: 5 років (чек і заповнений гарантійний талон з телефонами нашого сервісного центру "СантехСПЕЦ-Сурвіс" (працює без вихідних) додається)
Ми також дбаємо, щоб наші клієнти мали можливість завжди придбати будь-які запчастини до цього змішувача навіть після закінчення терміну гарантії:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 2 607 ₴












