-18%

Змішувач для умивальника високий поворотний вилив латунний 13 см Zerix 01V
1 829 ₴
1 499,78 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: zmish Zerix 01V
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника високий поворотний вилив латунний 13 см Zerix 01V
- Яскравий дизайн у сучасних формах.
- Ця модель має досить довгий поворотний вилив, що для багатьох є зручним доповненням функціональності.
- Також зручною є висота цього змішувача, яка дозволяє з легкістю набирати ємності для прибирання у житлі, можна навіть помити голову.
- Матеріал корпусу - високоякісна латунь.
- Якісне хромове покриття
- Картридж - керамічний.
Комплектація:
- кріплення на умивальник
- шланги підведення води 45 см
Гарантія: 5 років (чек і заповнений гарантійний талон з контактами сервісного центру "СантехСПЕЦ" (працює без вихідних) додаються).

Доставка:
- по Україні: БЕЗКОШТОВНО відправляємо у день замовлення будь-яким перевізником.
- У Києві: є пункти (точки) видачі, самовивезення (дивіться "Оплата та Доставка")
- У Києві: також швидка кур'єрська доставка (0,5-2 години по місту).
- У Києві: є також можливість встановлення нашими професійними сантехніками з безкоштовною доставкою додому.
Купуйте якісний, надійний і стильний змішувач і користуйтеся довго та з задоволенням!

ТАКОЖ З ЦИМ ЗМІШУВАЧЕМ КУПУЮТЬ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
ВСІ змішувачі ДЛЯ УМИВАЛЬНИКА подивитися КАТАЛОГ
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 128 мм |
| Висота виливу | 158 мм |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499,78 ₴

















