
Змішувач для кухні високий Haiba Opus 011 (HB0334)
1 635 ₴
1 340,70 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Haiba Opus 011 (HB0334)
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Зручний, функціональний і якісний змішувач, вироблений на німецькому обладнанні, з латунним корпусом і керамічним картриджем 40 мм.
! НА ЦЮ МОДЕЛЬ В ДАНИЙ МОМЕНТ ДІЄ ДОДАТКОВА ЗНИЖКА У РОЗМІРІ 41 ГРН І ЦІНА ЦЬОГО ТОВАРУ ЗАРАЗ СКЛАДАЄ 1299 ГРН. ЗНИЖКУ ДОДАСТЬ МЕНЕДЖЕР ПРИ ОБРОБЦІ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ. КОРИСТУЙТЕСЯ МОЖЛИВІСТЮ!
- Корпус із високоякісної латуні дає змогу слугувати змішувачу максимально великі терміни (від 10-15 і більше років), не піддаючись корозії.
- Керамічний картридж великого діаметра 40 мм має підвищений ресурс, порівнюючи з картриджем 35 мм, і працює трохи тихіше.
- Також моделі змішувачів із картриджем 40 мм мають більш потужний, товстий корпус і ширшу нижню частину, якою вони спираються на кухонну мийку, що дає їм змогу:
- стійкіше стояти на мийці з неіржавкої сталі (не хитатися під час використання важеля керування), а також гарантовано та
- герметично закривати отвір у кухонній мийці, щоб не було підтікання води під неї.
Гарантія: 5 років (чек і заповнений гарантійний талон з контактами сервісного центру "СантехСПЕЦ" (працює без вихідних) додаються).

Доставка:
- по Україні: БЕЗКОШТОВНО відправляємо у день замовлення будь-яким перевізником.
- У Києві: є пункти (точки) видачі, самовивезення (дивіться "Оплата та Доставка")
- У Києві: також швидка кур'єрська доставка (0,5-2 години по місту).
- У Києві: є також можливість встановлення нашими професійними сантехніками з безкоштовною доставкою додому.
Купуйте надійний, довговічний змішувач для ванни та користуйтесь довго та із задоволенням!
КАТАЛОГ якісних змішувачів для кухні з різним дизайном ПОДИВИТИСЯ
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 251 мм |
| Висота | 296 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | на 1 отвір |
| Форма виливу | Округла |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 1 340,70 ₴





