АКЦІЯ НА НОВИНКУ!
-18%

Змішувач для кухні квадратний прямокутний з нержавіючої сталі MIXXUS PREMIUM KVADRO 017 (MI5804)
3 658 ₴
2 999,56 ₴
- В наявності
- Код: MIXXUS PREMIUM KVADRO 017
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні квадратний прямокутний з нержавіючої сталі MIXXUS PREMIUM KVADRO 017 (MI5804):

ОСОБЛИВОСТІ:
- Суперсучасний стильний квадратний (прямокутний) дизайн цього змішувача для кухні
- Зручний Г-подібний вилив дасть змогу комфортно справлятися з усіма завданнями на кухні: набирати ємності будь-якого розміру, мити посуд, фрукти й овочі
- Корпус цього змішувача виготовлений із високоякісної латуні із вмістом міді 60%, тому його ресурс становить понад 10-20 років.
- Кріплення на суцільну гайку дає змогу якісно затиснути змішувач на кухонній мийці.
Гарантія: 5 років (чек і заповнений гарантійний талон з контактами сервісного центру "СантехСПЕЦ" (працює без вихідних) додаються).
Доставка:
- по Україні: БЕЗКОШТОВНО відправляємо у день замовлення будь-яким перевізником.
- У Києві: є пункти (точки) видачі, самовивезення (дивіться "Оплата та Доставка")
- У Києві: також швидка кур'єрська доставка (0,5-2 години по місту).
- У Києві: є також можливість встановлення нашими професійними сантехніками з безкоштовною доставкою додому.
Купуйте надійний, довговічний змішувач для ванни та користуйтесь довго та із задоволенням!
Інші змішувачі ЦІЄЇ Ж СЕРІЇ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
КАТАЛОГ якісних змішувачів для кухні з різними дизайнами та функціями ПОДИВИТИСЯ
Інші змішувачі ТІЄЇ Ж СЕРІЇ (натисніть на зображення для перегляду інформації):
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Висота виливу | 340 мм |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма виливу | Г-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999,56 ₴














