АКЦІЯ!
-25%

Змішувач для кухні БІЛИЙ пластиковий Plamix Mario-017 White (PM0608)
548 ₴
411 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PLAMIX Mario-011 White +
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні БІЛИЙ пластиковий Plamix Mario-017 White (PM0608)
ОДНОРАЗОВА АКЦІЯ НА 1 ШТУКУ: ЦІНА 411 ГРН!
- Корпус змішувача для кухні Plamix Mario-017 White (PM0557) зроблений з білого термостійкого пластику, ніколи не облизе
- Картридж керамічний, стандартний, змінний
- Змішувач білого кольору, що дає змогу маскувати водяні плями та вапняний наліт, що позбавить вас постійного миття.
- Є аератор для насичення струменя води повітрям
- Кріплення до кухонної раковини передбачене за допомогою суцільної гайки.
Ця категорія змішувачів прекрасно підійде в тих місцях, де необхідно отримати необхідний функціонал за максимально невеликі гроші.
Важливим плюсом таких змішувачів є те, що пластик абсолютно інертний до води, тобто не схильний до корозії. Також використовується саме термостійкий пластик, тобто він стійкий до робочих температур експлуатації.
Змішувач комплектується шлангами підведення води.
Недорогі шланги підведення води подивитися КАТАЛОГ
ЩЕ НЕДОРОГІ змішувачі ДЛЯ КУХНІ подивитися
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PLAMIX |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Висота виливу | 260 мм |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴








