
Редуктор тиску води мембранный для бойлера водопровода з фільтром грубої очистки 1/2 Чехія
486 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: reduktor membrannyj 1/2
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Редуктор тиску води мембранний для бойлера водопровода с фильтром грубої очистки 1/2 мембранний Чехія використовується:
- для зниження тиску води в водопроводах, усуненню гідроударів, що сприяє безпеці і більш довгому терміну експлуатації всіх сантехнічних приладів
- для грубої очистки води на вході водопроводу
- ставиться між двома частинами водопроводу з внутрішніми резьбами півдюйма 1/2"
- є місце для встановлення манометра, що допомагає контролювати тиск на виході фільтра, і, при необхідності, підрегулювати його
Гарантія: 7 років
ВСІ РІЗЬБОВІ ПЕРЕХІДНИКИ подивитися
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Робочий тиск | 20 бар |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"Н |
| Діаметр різьблення другого торца | 1/2"Н |
| Матеріал муфти | Латунь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴





